FORMULARZ REJESTRACYJNY

Pamiętaj aby przed rejestracją zapoznać się z regulaminem oraz nadać odpowiednią nazwę twojej postaci. Nazwa postaci powinna być w klimacie świata wikingów. Przykładowe nazwy można znaleźć tutaj. Imię ani nazwisko nie może nikogo obrażać oraz być wulgarnym. Dodatkowo nazwa na DISCORD powinna być taka sama jak w grze.

Witaj na polskim serwerze gry “Jorvik – Wojny Wikingów”!

Dlaczego warto dołączyć do naszej społeczności ? To proste! Jesteśmy jedynym serwerem , który posiada rozbudowane opcje rozgrywki tj. zdobywanie prowincji, system epok, profesje, kataklizmy, questy, autorską unikalną mapę. Wiele ciekawych eventów, turnieji czeka na ciebie w grze, wiec nie czekaj i wybierz profesję, zarejestruj się i dołącz do społeczności Jorvik – Wojny Wikingów.

Jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z dostępnymi profesjami, to koniecznie zrób to teraz. Wybór jednej z pięciu profesji jest ważnym elementem, ponieważ może pomóc ci w rozgrywce początkowej jak i w późniejszym czasie gry.

Celem naszego serwera jest dostarczanie rozrywki wszystkim fanom gry Life is Feudal. Natomiast celem rozgrywki jest wykonanie jednego z trzech dostępnych scenariuszy.  Kiedy to cel ten zostanie zrealizowany następuje WIPE czyli wyczyszczenie serwera oraz przejście do kolejnej edycji na zupełnie nowej mapie.

Na serwerze obowiązuje system epok tj. żelaza, srebra i złota.  Jest to system odblokowania pewnych umiejętności w poszczególnej epoce. Dlatego ważnej jest abyś dokładnie zapoznał(a) się co oferuje dana epoka aby nie być zaskoczonym.

Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem przed rozpoczęciem gry. Administracja czuwa nad jego przestrzeganiem i jego nieznajomość może prowadzić do przykrych konsekwencji.

Gdybyś miał(a) jakieś pytania, to napisz do nas na DISCORD. Administracja służy pomocą.

Opcja rejestracji nie jest aktywna na urzadzeniach mobilnych